Craps Tips

drevoset.cz - jdeme na to od lesa

VŠEOBECNÉ OBCHODNÍ PODMÍNKY

I. Základní ustanovení


Tyto Všeobecné obchodní podmínky (dále jen VOP) upravují vztahy mezi kupujícím a prodávajícím v oblasti prodeje zboží mezi společností (dále jen „prodávající“) a jejími obchodními partnery (dále jen „kupující“).


Prodávající: Dřevoset s.r.o. Kolomuty 72 293 01 Mladá Boleslav Ičo: 27120210 Telefonická spojení: +420 326 330 795, +420602146458, +420 777 220 890 e-mail:info@drevoset.cz


Kupující: Koncový zákazník – při zahájení obchodních vztahů předává prodávajícímu pouze své kontaktní údaje, nutné pro bezproblémové vyřízení objednávky, popřípadě údaje, které chce mít uvedeny na nákupních dokladech. Právní vztahy prodávajícího s koncovým zákazníkem výslovně neupravené těmito VOP se řídí příslušnými ustanoveními zák. č. 40/1964 Sb., Občanský zákoník, jakož i předpisy souvisejícími. Kupující si je vědom, že mu koupí produktů, jež jsou v obchodní nabídce prodávajícího, nevznikají žádná práva na používání registrovaných značek, obchodních názvů, firemních log či patentů prodávajícího nebo dalších firem.


II. Bezpečnost a ochrana informací


Prodávající prohlašuje, že veškeré osobní údaje jsou důvěrné, budou použity pouze k uskutečnění plnění smlouvy s kupujícím a nebudou jinak zveřejněny, poskytnuty třetí osobě apod. s výjimkou situace související s distribucí, či platebním stykem týkajícího se objednaného zboží (sdělení jména a adresy dodání).


III. Otevírací doba


Internetový obchod na adrese www.drevoset.cz je přístupný Nonstop, 24 hodin denně.


IV. Objednávání


Kupující dostane zboží za cenu platnou v okamžiku objednání. Objednávat zboží je možno na Internetu po provedení registrace kupujícího do systému. Kupující provádí registraci pouze poprvé, při dalších nákupech již využívá svého registrovaného účtu. Přijaté objednávky jsou závazné.


V. Dopravné a balné


Pokud objedná kupující zboží, v rámci jedné objednávky, za více jak 9.000,- Kč (včetně DPH), nebude mu k objednávce připočítáván žádný poplatek za dopravné ani balné.


VI. Odstoupení od smlouvy


V souladu se zákonem č. 367/2000 ze dne 14. září 2000 má kupující právo odstoupit od smlouvy do 14 dní od převzetí zboží v případě, že zboží objednal jinak než osobně a bylo mu doručeno libovolnou přepravní službou. Rozhodne-li se kupující pro odstoupení v této lhůtě, je nutno splnit všechny náležitosti odstoupení od smlouvy.


VII. Informace o produktech


Informace o produktech v e-shopu prodávajícího mají pouze ilustrační charakter a v detailech se mohou lišit od dodávaného zboží. Zboží je v e-shopu rozděleno podle kategorií a podle možného použití.


VII. Platební podmínky


Cenu za objednané zboží je možné zaplatit na dobírku při převzetí zboží dopravcem, nebo po dohodě lze uhradit cenu za zboží formou předfaktury.


IX. Dodací podmínky


Neúplnou nebo poškozenou zásilku je nutno neprodleně oznámit e-mailem nebo telefonicky.


X. Záruční podmínky


Záruční doba je u nabízeného zboží 24 měsíců, pokud není uvedeno jinak. Další záruční podmínky na zboží se řídí Reklamačním řádem prodávajícího a v ČR platnými předpisy.


XI. Závěrečná ustanovení


Tyto Všeobecné obchodní podmínky jsou platné od 1. 4. 2009 a ruší veškerá předchozí ustanovení a zvyklosti. Prodávající si vyhrazuje právo změnit tyto Všeobecné obchodní podmínky bez předchozího upozornění.[ Zpět ]


( Celkem hlasů: 323 )

Parador

Fiberon

Philco

Kronotex

Rooms

Meister

dveře

SoloDoor

Hettich

Blum

Wireli

Franke

Pyramis

Bosch

Siemens

OSMO

Remmers

Ciranova

Den Braven

Soudal

Lunawood

Kooplasat

AC-T

Siro

Grena

Trachea